Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Czy można uniewinnić niewinnego ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zgodnie z zasadą domniemanej niewinności każdy kto nie został skazany prawomocnym wyrokiem jest niewinny.

O co więc chodzi w tej nowej syjonistycznej hucpie? O pokazanie, że państwo i prawo to My? Będziemy giąć, ciąć i robić co się nam tylko spodoba, bo władzy nikt już nie podskoczy. Zwykła demonstracja siły dla poparcia nowego rządu p. Beaty Szydło: -najukochańsi ministrowie „ róbta co chceta ”, bo nad wszystkim czuwa i trzyma parasol bezpieczeństwa nasz pan Prezydent ?!
Taka jest,moim zdaniem, właściwa interpretacja uniewinnienia niewinnego Mariusza Kamińskiego.
Z pisowskiego buciora w prawo i sprawiedliwość !

KOMENTARZE

  • Autor
    W tym sęk,że ułaskawieniu podlega nie osoba a wyrok.Tylko wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie podlega ułaskawieniu.Dlatego też zgodnie z prawem ułaskawił Prezydent wyrok,który otrzymał Kamiński w pierwszej instancji.

    Jak wiadomo prawo w Polsce uchwalają posłowie i oni zawsze te prawo uchwalają pod siebie a nie pod jakiegoś Kowalskiego.W zasadzie goje pod prawo nie podlegają.
  • @matterhorn 15:40:47
    Dzięki za zabranie głosu, ale w Polsce tak jak i na całym świecie ułaskawieniu podlega skazany.Wklejam tu link do odpowiednich art. Kodeksu Postępowania Karnego i pozdrawiam :
    http://prawo.money.pl/kodeks/postepowania-karnego/dzial-xii-postepowanie-po-uprawomocnieniu-sie-orzeczenia/rozdzial-59-ulaskawienie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30