Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Papież Franciszek odbył wizytę w siedzibie ONZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaapelował tam o ochronę środowiska: - Każdy człowiek ma prawo do środowiska naturalnego. Wszyscy jesteśmy jego częścią. Żyjemy z nim we wspólnocie. Ono wyznacza nasze granice, z których musimy zdać sobie sprawę i je respektować.(...)".

 Ale nic nie powiedział o tak zwanej "ochronie klimatu" , czyli o klimatycznej ściemie, o handlu emisjami CO2, o tak zwanej dekarbonizacji i innych syjonistycznych geszeftach podszywających się pod ochronę tegóż właśnie środowiska naturalnego czlowieka. Bo to właśnie te syjonistyczne geszefty prowadzą do wykluczenia społecznego biednych. A ochrona środowiska naturalnego CZŁOWIEKA ? Jego potrzeba jest dzisiaj chyba oczywista dla wszystkich i nie ma się tu w ogóle nad czym rozwodzić. Tymczasem dziś od rana słucham serwisów informatycznych "P.R.1", a tam o niczym innym jak tylko : " Papież Franciszek zaapelował w siedzibie ONZ w N.Y. o ochrnę klimatu"!   Jedyne podsumowanie tego typu pseudoinformacji to znane wszystkim z Węgier : " kłamaliśmy rano,kłamaliśmy w poludnie i kłamaliśmy wieczorem", i taką propagandą karmi nas dziś od rana pupliczne "polskie" radio. Pozdrawiam wszystkich równie jak ja oburzonych,ale jeszcze nie zmielonych umysłowo.

 

 

 

KOMENTARZE

 • @autor
  // Papierz Franciszek odbył wizytę w siedzibie ONZ//
  warto by bylo nie robic w tytule takich skandalicznych bykow ortograficznych
 • -----Autor
  --absolutna racja ! słuchałam , słuchałam ,nadsłuchiwałam -myślałam ,że usłyszę chociaż ! słowo KORPORACJE , nic ! tzn ,że mamy się domyśleć o kogo chodzi . Ale jak tu mówić ,żle np o BANKIERZE WATYKAŃSKIEJ SYNAGODZE SZATANA -- Rotszyldzie ?
 • Szkoda wielka,
  Że nie zaapelował o zaprzestanie rozpylania smug chemicznych, które od lat zatruwają środowisko i powodują wiele chorób u ludzi i zwierząt i sa najwieksza zbrodnia w historii przeciwko ludzkości i środowisku naturalnemu. Skoro jest tak zatroskany o dobro ludzkości i zdrowie matki ziemi.
  Google: Tajemnicze smugi na niebie- chemtrails - strefa tajemnic

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30