Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Pani Agata Korhauser-Duda złożyła wizytę w Berlinie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Była to jej pierwsza oficjalna wizyta zagraniczna jako żony Prezydenta R.P. i od razu niezwykle udana.

 Na swoim portalu wirtualnapolonia. com Włodek Kuliński umieścił obok siebie te dwa zdjęcia. Jedno z wizyty pani Ewy Kopacz w Berlinie w dniu 09.10.2014 r. , a drugie z tej właśnie zakończonej wizyty polskiej pary prezydenckiej w dniu 28.08.2015 r.
Wizyta p. premier Ewy Kopacz miała miejsce mniej niż rok temu i wszyscy mamy ją jeszcze świeżo w pamięci. Tych jej „pląsów” na czerwonym dywanie berlińskiego lotniska tak łatwo się nie zapomina. Nie mogłem wtedy zrozumieć dlaczego pani premier w ewidentny sposób robi z siebie idiotkę ? Dlaczego kompromituje Polskę i Polaków zostając ,na własne życzenie, popychadłem Angeli Merkel? Aż odbyła się ta druga wizyta, pani Agata Kornhauser – Duda wkroczyła na ten sam czerwony dywan ale z uśmiechem na ustach i skromnym bukiecikiem w ręku. I stało się jasne po co był ten cały cyrk jesienią ubiegłego roku ? Parafianka ze Skaryszewa przygotowała odpowiednie „wejście” na europejskie salony dla prawdziwej damy z Krakowa która miała dopiero nawiedzić Berlin w przyszłym roku! Ta chęć do osobistych poświęceń ze strony pani Ewy Kopacz jest naprawdę ujmująca, ale czy realizując zalecenia MOSSADU musi przy okazji kompromitować nas wszystkich w taki sposób?
Tuż przed odlotem do Berlina mąż pani Agaty Kornhauser-Dudy, urzędujący Prezydent R.P. przyjął kilku niemieckich dziennikarzy i udzielił im wywiadu w którym powtórzył znane wszystkim „Kłamstwo o Jedwabnem”, czyli dywagował o „dobrych i złych stodołach” według wzoru kolportowanego przez Szewacha Weissa,jego wielkiego przyjaciela i promotora. Dodał przy tym, że wielokrotnie mieszkał w różnych niemieckich domach i nigdy nie zaznał niczego złego od Niemców. No i pięknie, ale nie tylko p. A. Duda ma znajomych Niemców. Moi na przykład nie potrafią zrozumieć dlaczego Polacy oskarżają się publicznie o popełnienie zbrodni w Jedwabem skoro Centrum Dokumentacji Zbrodni Nazistowskich w Ludwigsburgu koło Stuttgartu ustaliło już w 1963, że jest to niemiecka zbrodnia wojenna za którą bezpośrednio odpowiedzialni są Gestapo i Einsatzkomando SS pod dowództwem hauptsturmführera Hermanna Schapera? Kto jak kto, ale Niemcy chyba się jednak najlepiej orientują w tych zagadnieniach? Pierwszą oficjalną wizytę zagraniczną pary prezydenckiej mamy już za sobą i jak widać syjoniści nie zmienili swojej pieśni: - mordercami żydów byli polscy chłopi, a kanclerz A.Hitler to przecież ich wspaniały sojusznik który wypłacił im odszkodowania na budowę własnego państwa w Palestynie, trzeba więc bronić kanclerza i dalej pomawiać polskich chłopów. Wizyta w Berlinie nic nam nowego nie przyniosła, poza zrozumieniem powodów tego lotniskowego błaznowania p. Ewy Kopacz na tym samym czerwonym dywanie przed niespełna rokiem. Pozdrawiam wszystkich.

I jeszcze te zdjęcia z portalu wirtualnapolonia.com :

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  .. i ten "błękitny krawat" - medialny kod lojalność do Izraela.
 • @Zdzich 15:54:08
  ". i ten "błękitny krawat" - medialny kod lojalność do Izraela."

  Czy to kolejna teoria spiskowa?
  Gdy stylistka zadecyduje o czerwonym krawacie, to będzie lojalność do Kremla?
  Lepszy był Komoruski ze swoim Kaszalotem?
 • @Talbot 21:03:21
  Komoruski, Tusk, Sikorski również paradowali się w "błękitnych krawatach" podczas prawie wszystkich oficjalnych okazji.
  To nie jest teoria spiskowa. To jest samogwałt Syjonistów.
 • @Zdzich 22:46:36
  Kiedyś czytałem na Wolnej Polsce, że żydów można zidentyfikować po numerze dowodu osobistego, paszportu, a nawet numerze rejestracyjnym samochodu.
  W Noworosji odkryli taką metodę...

  KOLOR MA ZNACZENIE W PROJEKTOWANIU WIZERUNKU

  NIEBIESKI symbolizuje wytrwałość, niezawodność, mądrość, lojalność, w niebieskim biurze pracownicy są bardziej wydajni, to ulubiony kolor zdecydowanej większości ludzi, kolor niebieski pobudza nasz organizm do produkcji noradrenaliny - hormonu, który uspokaja, ale uwaga nie wszystkie odcienie niebieskiego mają taką funkcję;

  http://www.denigma.pl/index.php/psychologia-koloru-podstawowe-znaczenie-kolorow
 • @Talbot 07:15:05
  Dla polityków, syjonistów, i członków loży masońskich "błękitny krawat" symbolizuje głęboką lojalność do Izraela, podobnie jak cała seria masońskich gestów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30