Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Ale dlaczego we Wiedniu i dlaczego w publicznym szpitalu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Człowiek którego majątek według miesięcznika „Forbes” przekraczał 15 miliardów złotych nigdy nie wszedłby do publicznego szpitala.

      Człowiek którego majątek według miesięcznika „Forbes” przekraczał 15 miliardów złotych nigdy nie wszedłby do publicznego szpitala, nawet gdyby mu cała ruska mafia przystawiała kałacha do głowy! W swoim wcześniejszym poście   „Wybory prezydenckie-mechanizm manipulacji” wskazałem na dziwne ruchy finansowe wykonywane przez „Kulczyk Holding” na WGPW w przeddzień drugiej rundy wyborów prezydenckich. Może to MOSSAD odwołał wreszcie w Wiedniu swojego człowieka i powierzył mu pracę dla Wielkiego Izraela na innym odcinku?
   Może, ale za to na pewno najbliższe wybory parlamentarne odbędą się w Polsce już bez nadzoru „doktora Jana” i to daje do myślenia, bo pojawia się oto szansa żeby tą absolutnie niezastąpioną syjonistyczną bandę POPiS posłać wreszcie do wszystkich diabłów, czego im serdecznie życzę. Skoro można w Polsce żyć bez „ doktora Jana” to chyba można też żyć bez POPiS-u i ich nachalnego złodziejstwa nazywanego nieprzerwanie od 25-ciu lat reformami?
    Towarzysze POPiS-owcy, nadeszła wreszcie wiekopomna chwila i czas rozpocząć wasz ostatni zjazd, prosto do Izraela gdzie już czekają na was wasi najwięksi przyjaciele ! Pozdrawiam wszystkich.

KOMENTARZE

 • autor
  Czytając tak emocjonalny post zastanawia mnie jedno: jak Autor godzi swą niechęć do judaizmu z wsparciem dla KRK.
  Wszak PiS jest prokatolicki...
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:37:57
  Pyta Pan o rzeczy których tam zwyczajnie nie ma, więc nie bardzo wiem co mam Panu odpowiedziedziec ? Ani nie wspieram KRK, ani też nie zwalczam judaizmu, czy jakielkolwiek innej religii. Dziekuję za wpis i pozdrawiam.
 • czecia erpe
  http://m.neon24.pl/6cc1c49ef385de328a5548cbbf88a377,14,0.jpg
 • @kserkses 14:50:27
  Dziękuję za tą piękna ilustrację. Aż miło popatrzeć jak tak sobie z dzióbków miodek spijają. Tak się buduje jedność i trzba się tego uczyć od "strszych braci", w tworzeniu róznych poziomych i pionowych struktur mają wręcz niesamowite osiągnięcia i to na skalę światową ! Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30