Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Minister T.Siemoniak. tworzy Bandero-batalion.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister O.N. T. Siemoniak udał się dziś na Ukrainę podpisać umowę o powołaniu wspólnego polsko-litewsko-ukraińskiego batalionu.

    Minister Obrony Narodowej p. Tomasz Siemoniak udał się dziś na Ukrainę podpisać umowę o utworzeniu wspólnego polsko-ukraisko-litewskiego batalionu. Decyzję o powołaniu czegoś takiego podjął „nasz” Sejm jeszcze w ubiegłym roku, czyli przed podjęciem przez Ukrainę „historycznej” decyzji gloryfikującej O.U.N-U.P.A. i uznaniu tych bandytów za bojowników o wolność Ukrainy. Coś ta uchwała Rady Najwyższej Ukrainy chyba jednak znaczy i coś chyba jednak zmienia? Okazuje się, że nie u wszystkich. Jeżeli jeszcze można było w ubiegłym roku przyjąć decyzję o utworzeniu takiego batalionu, to należało ją uchylić natychmiast po tym legislacyjnym ekscesie władz Ukrainy. Tworzenie takiego batalionu w chwili obecnej to jest już zwykły skandal, obraza honoru Polski i Polaków oraz obraza pamięci ofiar bestialsko pomordowanych przez ludobójczą UPA ! Jest to jawna kpina z wartości patriotycznych jakich nośnikiem jest w każdym suwerennym kraju własna armia. Nie wyobrażam też sobie jacy to polscy żołnierze chcieliby służyć w takim batalionie wspólnie z pogrobowcami UPA ?! Wybory tuż,tuż i mam nadzieję, że cała ta tchórzliwa, syjonistyczna koalicja POPiS razem ze swoim Bandero-batalionem znajdą się wreszcie na śmietniku historii, tam gdzie już czeka ich wielka poprzedniczka: koalicja AWS/UW. To tyle i pozdrawiam wszystkich.

KOMENTARZE

  • Jeśli dobrze pamiętam,
    to już w latach 90-tych tworzono takie potworki w rodzaju "Litpolbatu" kto tam służył w "zetce" to pamięta... W Orzyszu to było a ponoć rozwiązali bo złodziejstwa było za dużo. A Ciemoniak to kryptoukrainiec i bezwolna kukiełka sterowana przez ambasadę USA. Jednym słowem-hańba! Hańba panu Siemoniakowi po wsze czasy.
  • @Olka P. 19:23:11
    Wcześniej faszyści sobie buzię dawali .Pzdr. https://forumemjot.wordpress.com/2012/09/09/dywizja-ss-galizien-zbrodnie-wojenne-ukrainskich-zolnierzy-ss-galizien-grzegorz-motyka/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30