Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Nigdy nie zapominajmy o przyjaciołach, oni świadczą o nas.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent elekt Andrzej Duda zadzwonił z życzeniami do świętującego 80. urodziny Szewacha Weissa, a w Katowicach odbyła się konwencja PiS. Niestety, oba te wydarzenia raczej źle nam wróżą.

 Na portalu „wPolityce” natknąłem się na coś wprost przerażającego!  Tytu tego czegoś : „Prezydent elekt Andrzej Duda zadzwonił z życzeniami do świętującego 80. urodziny Szewacha Weissa. Uratował honor polskich władz”. Dalej jest tekst tak kuriozalny,ale i krótki zarazem, że pozwalam go sobie przedstawić w całości :
"O tym, że ten były ambasador Izraela w Polsce,a dziś uniwersytecki profesor obchodzi swe urodziny właśnie w Warszawie już pisaliśmy [ CZYTAJ WIĘCEJ: PÓŁ PORCJI MAZURKA. Szewach Weiss kończy dziś 80 lat. Polska nie ma wielu tak oddanych przyjaciół. Kochany, żyj drugie tyle!.] Zebrał tego dnia mnóstwo życzeń i gratulacji, choć ani premier, ani prezydent Komorowski nie znaleźli chwili na telefon i kilka miłych słów. Paradoksalnie, to niepełniący jeszcze żadnej oficjalnej funkcji Andrzej Duda uratował honor polskich władz. Przebywający na wakacjach prezydent elekt zadzwonił do prof. Weissa, o czym doniósł na Twitterze jego najbliższy krakowski współpracownik,Wojciech Kolarski. To w sumie drobny gest, ale wiem skądinąd, że przyjęty przez Szewacha Weissa z ogromnym wzruszeniem. W niedzielę rano pisałem, że mam nadzieję, iż to prezydent Duda doceni postawę Szewacha Weissa. Po południu przyszła ta wiadomość. Marzenia o normalnym kraju czasem się spełniają.Choćby to była taka maleńka normalność, polegająca na tym, że mój kraj i mój prezydent doceniają dziecko Holokaustu i wspaniałego przyjaciela Polski ”.
Autor tego „cymesa” to p. Robert Mazurek. Stały współpracownik tygodnika „wSieci”, jak się sam przedstawia. Co do mnie to zwróciłem uwagę na osobę S. Weissa dość późno, bo dopiero gdy wybuchła antypolska syjonistyczna hucpa w Jedwabnem, której był on jednym z animatorów. Dzisiaj napędza on ruch rewindykatorów pod nazwą „Dawajcie nasze 65 mld dolarów”.Cudowny facet i nic dziwnego, że znajduje zatrudnienie aż na dwóch państwowych uczelniach w stolicy.,Na Uniwersytecie Warszawskim i Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej. Pocieszające jest tylko to, że nie zadzwonił do niego z życzeniami ani urzędujący prezydent, ani pani premier. Natomiast telefon pana Andrzeja Dudy jest chyba aż nadto symptomatyczny i nie pozostawia żadnych złudzeń tym wszystkim którzy mieli nadzieję, że jego wybór i zakończenie kadencji B. Komorowskiego to zmiana na lepsze. Może chciał podziękować MOSSADOWI za wsparcie w jego kampani wyborczej? No, trudno powiedzieć. 

W Katowicach odbył się za to sabat oficjalnego zaplecza politycznego prezydenta elekta pod znanym wszystkim hasłem : Nikt wam tyle nie naobiecuje co my !”. Napisałem oficjalnego,bo to nieoficjalne reprezentuje wcześniej wspominany jubilat p. S. Weiss. W czasie katowickiego sabatu przedstawiana jako przyszła pisowska premier pani Beata Szydło zaprezentowała niezbyt trudną do przejrzenia zabawę ze zwrotem „naród śląski”, przekaz był w oczywisty sposób skierowany do RAŚ, który zawarł koalicję z PO w śląskim sejmiku wojewódzkim, ale wszyscy inni też go zrozumieli: widzimy was i możemy poprzeć, ale to z nami trzeba wchodzić w koalicje a nie z Platformą !
Wniosek z tego wszystkiego jest bardzo prosty, zamiana Platformy na PiS to jak wejście z deszczu pod rynnę,a tak zwane „gęste chmury” dopiero nadciągają ! Pozdrawiam wszystkich.

 

http://wpolityce.pl/swiat/258330-prezydent-elekt-andrzej-duda-zadzwonil-z-zyczeniami-do-swietujacego-80-urodziny-szewacha-weissa-uratowal-honor-polskich-wladz

 

KOMENTARZE

 • wspaniale
  Przynajmniej wiem, że Duda to kolejny, który przed żydami pada na twarz. Teraz nie mam żadnych złudzeń. 5*
 • MÓJ KOMENTARZ JEST PROSTY. OTO MOJA KARTA WYBORCZA;
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207118290499530&set=pb.1349710118.-2207520000.1436259244.&type=3&theater
 • @Marx 8888 10:56:31 - ZARAZ! ZARAZ...! RPOSZĘ NIE POPIERAĆ ANTYPONIZMU!
  Duda nie jest osobą prywatną, lecz najwyższym urzednikiem Państwa Polskiego. Tak się składa, że ja oczekuję od PiS-owców przeprosin za szykanowanie mnie w warszawskiej izbie wytrzeźwień w roku 2005-tym i później za to, że w roku 2004-tym wprowadizliśmy tam (pierwsza placówka w Polsce!) stałego monitoringu funkcjonariuszy, co przerwało okradanie pacjentów.
  Jeżeli ja słyszę, że Duda ma czas zajmować się ciepłymi gestami wobec ambasadora wrogiego państwa, a nie ma czasu dla lekarza broniącego polskich pacjentów, reformującego polską służbę zdrowia - to ja mam WIELKIE poczucie krzywdy. Kolejne zresztą. Duda jest nie moim prezydentem, lecz prezydentem moich wrogów. Tak ja to czuję, polski lekarz. Życzenia dla Weissa to jest antypolonizm.
 • Telefon do ajwaja
  Trwa zmiana "warty" ,chazarski PIS ma być wyeksponowany ,zas chazarskie PO -mniej. Polscy goye na to się nabiorą.
 • @kfakfa 11:23:30 - DOKŁADNIE TAK JEST
  Jedną z pierwszych oznak zbliżania się środowiska Gazety Wyborczej po wygranej Dudy do PiS i Kaczyńskiego był świńśki atak na Hadacza w wykonaniu Radio ZET (Gazeta Wyborcza w eterze). Do tej pory wieszaniem psów na tym prostodusznym obrońcy Krzyża, który odslonił kulisy funkcjonowania i manipulacji tzw. "prawicy" zajmowała się Gazeta Polska i TV Republika.
  My, porządni ludzie z NEon24 bardzo się pilnie temu przyglądamy. Zastanawia jak bardzo wtórują tej WASP-owskiej grze Służby Watykańskie. Jak zamieściłem istotny artykuł odsłaniający te kulisy - zostałem zaatakowany przez blogera ostentacyjnie podpisującego się jako agent Służb Watykańskich. To było bardzo cenne doświadczenie. Wielu ludziom się oczy otworzyły - jak te ręce antypolskie działają...
  A teraz to bronienie Weissa, ten skumulowany antypolonizm...
  Strasznie to wszystko przykre jest.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:54:42
  Czy ja Pana dobrze rozumiem, Pan chwali się własnym serwilizmem wobec żydo-reżimu IIIRP?
  (Wziął Pan udział w wyborach, a więc poprzez frekwencję - bo tylko ona ma znaczenie -, udzielił Pan politycznej legitymacji żydowskiej okupacji Polski !!!)

  To w czym jest Pan lepszy od Dudy, czy Komorowskiego?

  Dariusz Kosiur
 • RAT-ownik
  .
  Le RAT znaczy po francusku tyle co szczur, ale pan prezydent w diasporze (Posce)

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  "Uratował honor polskich władz", który polski patriota nie czułby się wzruszony, choćby ten prezydent w diasporze

  - https://www.youtube.com/watch?v=iF35z8JntfU

  któremu nawet przed śmiercią udało się uratować "honor polskich władz". Prezydenci w diasporze "ratują honor" do ostatniego tchnienia. Czasem nie udaje im się pomimo tego przeżyć, ale nie są jedyni, weźmy taki holokaust przed 2,5 tys. laty

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  "ruch rewindykatorów"

  Wobec lundości, która nie ma pojęcia co słowo oznacza, można trybut nazwać "rewindykacją", ale określenia "demokracja"

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

  też nikt nie rozumie i daje się PPZ (państwowej przestępczości zorganizowanej, patrz słownik) nabrać na plewy.


  -
 • Co na to chazary z kne-sejmu ,Skrzydło,Dudam ?
  Żydzi mieszkający w Stanach Zjednoczonych Ameryki znów domagają się od Polski zwrotu pieniędzy w wysokości 200 mld złotych. Zwrot ten miałby dotyczyć przede wszystkim majątków, które po wojnie zawłaszczone zostały przez władzę PRL.  http://narodowcy.net/polska/11259-zydowskich-roszczen-wzgledem-polski-ciag-dalszy

  TVP arch "chwali" sie ,że trwają prace w kne-sejmie /potem podpis Komorescu lub Dusam/ nad "regulacją" ,ale dodaje ,że jakby co ,to "sond" rozjasni.
 • Ja co do PiS
  i jego kandydatów czy nawet tylko zwykłych, szeregowych polityków tej partii nie miałem nigdy żadnych wątpliwości.
  Banda szabesgojów.

  Powiem więcej - ci, którzy tak się podniecają wyborem Dudy na urząd Prezydenta RP nie są nic więcej warci. Kiedy się ich w końcu pozbędziemy?
 • Wyrażam swoją niezmąconą radość faktem, że najwyraźniej nikt się
  nie nudził czytając mój ostatni wpis. Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji i jeszcze raz pozdrawiam, a ku pokrzepieniu serc dodaję: - do wyborów parlamentarnych jest jeszcze sporo czasu, nie spuszczajny więc nosów na kwintę, to może uda się ich wreszcie wyrzucić z tego żerowiska w jakie zamienili Polskę, a przynajmniej odpiłować jak najwięcej ryjów od polskiego koryta ?
 • Ja co do NSZZ
  .
  @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:13

  "Ja co do PiS ...i nie miałem nigdy żadnych wątpliwości. "

  Ja co do NSZZ "S" miałem zawsze

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  podbonie zresztą jak też co do roli "starszych braci" naszego kochanego "polskiego" papieża

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  z żydowskiej uliczki w Wadowicach.

  Niepokoi mnie, że wielu Polaków, Gojów szabasowych, wyspecjalizowało się w wyciąganiu kasztanów z ognia i posiada sposób myślenia parobka

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Parobek

  dotyczy to zarówno środowisk byłych chłopów pańszczyćnianych, co byłoby wytłumaczalne, ale także tzw. "elity", jurgieltniczej. Taka postawa jest często interpretowana jako patriotyzm.

  Tak dzieje się od przeszło 200 lat.
 • @Laznik 09:17:24
  brakuje link

  - http://monsieurb.neon24.pl/post/123870,letnia-promocja#comment_1192564

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30