Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 183 komentarze

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Co tam Panie w polityce? Trwa wiosenna ofensywa syjonizmu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy to co się obecnie dzieje to "wojna służb", czy też gruntowna przebudowa krajowej sceny politycznej ?

     Jakaś wichura rozszalała się nad Polską. Wieje tak, że aż niezatapialnych dotąd ministrów poodrywało od stołków. Ujawniane są kolejne taśmy prawdy, ale na ujawnienie wciąż czeka ta najważniejsza, ta w której to sam „ Doktor Jan” zwołuje nadzwyczajne posiedzenie rządu w jakimś warszawskim pubie,w celu omówienia sposobów promowania jego inwestycji na Ukrainie. Ale może to tylko plotka, może takiej taśmy w ogóle nie ma,a „Doktor Jan” nigdy nie interesował się żadną Ukrainą? Obok, na swoim blogu „Chart” przedstawia swoją analizuję obecnej sytuacji i dochodzi do wniosku, że w Polsce trwa tak zwana „wojna służb”. Zupełnie nie mogę się z taką oceną zgodzić. Głównie z powodów doktrynalnych : - w Polsce w ogóle nie ma państwowych służb, istnieje tylko i wyłącznie tak zwana „Banda”, jednorodna bezpieczniacka zgraja, składająca się z resortowych dziadków, dzieci i wnucząt. Nie ma w niej mowy o żadnej prawdziwej walce, a wszystkie obserwowane ruchy są jedynie odgrywanymi według ułożonych wcześniej scenariuszy wystąpieniami aktorow. A jak czegoś nie ma, to nie ma. Nawet Salomon z pustego w próżne nie naleje.  Więc co się tutaj właściwie wyrabia? Kluczem do zrozumienia obecnej sytuacji są wyniki głosowania w Parlamencie Europejskim z 17.12.2014 r. nad uznaniem Państwa Palestyny. Wyniki są znane ale przypomnę,że „za” głosowali wszyscy eurodeputowani SLD,PSL i PO przeciw byli, lub wstrzymali się od głosu wszyscy europosłowie PiS, nikt się nie wychylił. Taka zbiorowa nielojalność kukiełek wobec ich animatora wymaga głębokiej przebudowy całej krajowej sceny. Przestały nagle działać osłony chroniące rząd i urzędującego prezydenta B. Komorowskiego. Wypłynęły dawno zatopione nagrania z „Afery podsłuchowej”. Reżimowe media szaleją, a sondażownie głupieją od lawinowo narastającego poparcia PiS-u. W tej sytuacji tylko spokój może nas uratować. Bo to tylko syjonistyczna larwa zmienia maskę, niegodni okazanego im zaufania właśnie poznają swoje miejsca w szeregu, a godni znów będą pierwszymi. Po siedmiu porażkach wyborczych z rzędu PiS wygrał wreszcie wybory i to od razu wybory prezydenckie. Ostatnie,wczorajsze notowania TNS Polska dla TVP „Wiadomości”: PiS z przystawkami 32 % , ”antysystemowcy” Kukiza 20 %, PO już tylko 24% a PSL i SLD w ogóle nie wchodzą do następnego Sejmu! Niegodnych z SLD i PSL którzy nie wchodzą nie ma co żałować : - krzyż im na drogę i ku chwale Ojczyzny! Niech znikną tam gdzie już przepadły UD,UW, AWS,KPN i Partia Przyjaciół Piwa, ale co zrobić żeby ci najgodniejsi, ci na których syjoniści i Izrael zawsze mogą liczyć, też nigdzie się nie dostali, bo jak na razie to zdobyli oni fotel prezydenta, a apetycik mają na cały parlament? Nie wiem, połowa Polaków nie chodzi na żadne wybory ,bo nie chce się babrać w tej „kloako-kracji”, za to druga połowa daje sobą manipulować starym szulerom.Kończąc pozwalam więc sobie już tylko wznieść toast za zwycięstwo wspólnej sprawy: - Niech żyje wolna Polska i niech żyje wolna Palestyna !

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tak z ciekawości...
  Ten Salomon - to ten największy dureń i dziwkarz, który przeputał dziedzictwo ojca, a który jeszcze coś robił póty, póki kierowała wszystkim matka, którego "starsi i mądrzejsi" zrobili symbolem mądrości dla gawiedzi?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:15:43
  Witam i dziekuje za wizytę. Święty to Salomon rzeczywiście nie był,ale przeszedł do historii dzieki aforyzmom którymi sypał, a nie dzięki nadludzkiemu pragnieniu zaistnienia w niej, jak choćby Herostrates i wielu innych "nawiedzonych". W sumie to dość rubaszna i sympatyczna postać ten Salomon. Pozdrawiam.
 • @jacek0003 21:42:42
  Wszystkie te aforyzmy i "genialne" rozwiązania - jak wyrok w sprawie dziecka w sporze miedzy dwiema kobietami, to sprawy znane w tamtym regionie i opisywane przynajmniej 1000 lat wcześniej.

  Mnie dziwi, że atakuje Pan syjonizm, a jednocześnie gloryfikuje fałszerstwa syjonistyczne.
 • Wolna od lichwy
  Wolna Palestyna
  Wolna Polska
  Wolna Europa
  Wolny Świat!
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:10:30
  Jeszcze raz witam.Ma Pan jakieś niezrozumiałe problemy z tym biblijnym Salomonem. Tak zwana "Księga Przysłów" weszła do kanonu chrześcijańskiego i jest częścią " Pisma Świętego". Aforyzmy Salomona najlepiej poznać i dopiero wtedy je oceniać.Wklejam więc Panu link do "Biblii Tysiąclecia" ,"Księgi Przysłów" na stronie Pallotinum : http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=539
  Syjonizm jest wspólczesnym nurtem politycznym powstałym w Europie w drugiej połowie XIX wieku. Jeszcze raz pozdrawiam i dajmy juz spokój biblijnym postaciom.
 • @jacek0003 09:41:35
  Mogę się nie czepiać, ale nie lubię zakamuflowanych form propagowania idei judaistycznych.

  Podobno największymi antysemitami są Żydzi.
 • @jacek0003 09:41:35
  syjonizm jako ruch polityczny to margines, ciekawostka geopolityczna, że podobno współpracował z niemieckimi nazistami w celu utworzenia żydów wymarzonego niewinnego symbolicznego państewka, później był najbardziej prawicowym ruchem oporu w '68 w Polsce wręcz bohaterami antykomunizmu i inne takie opowiastki dla głupiego goja
  natomiast jest jeszcze inne oblicze syjonizmu, znacznie bardziej niebezpieczne, złożone z kilku zasadniczych czynników jest to żydowska frinansjera, żydowskie lobby i tzw światowy ZOG - okupacyjny rząd syjonistyczny zwany również masońskim NWO to jedno i to samo ideologicznie bazuje on na szowinistycznej ideologii której syjonistyczni żydzi dopatrują się w swojej religii i talmudzie który jest aneksem do ich religijnych ksiąg, m in. takie zwroty że są narodem wybranym, muszą zdobywać sobie ziemie, jafet ma służyć semowi a ham ma być przeklęty, goja można zabić, goja trzeba oszukać
  zwalczaj syjonizm, żydowski odwieczny szowinizm
 • @WandalVeni 07:21:33
  "Wolna Palestyna
  Wolna Polska
  Wolna Europa
  Wolny Świat!"

  Aż się łezka w oku kręci - po 25 latach "wolności" ;-)))))

  Ukłony
 • @ Autor
  Dzięki za ciekawy wpis - daję 5*

  I życzę powodzenia w blogosferze :-)
 • @ Autor
  Teraz będę polemizował :-)

  "w Polsce w ogóle nie ma państwowych służb, istnieje tylko i wyłącznie tak zwana „Banda”, jednorodna bezpieczniacka zgraja, składająca się z resortowych dziadków, dzieci i wnucząt. Nie ma w niej mowy o żadnej prawdziwej walce, a wszystkie obserwowane ruchy są jedynie odgrywanymi według ułożonych wcześniej scenariuszy wystąpieniami aktorow. A jak czegoś nie ma, to nie ma."

  Jak to nie ma? Służby są - nie polskie to fakt - ale walka jest prawdziwa. I nie są jednorodną zgrają. Jedni służą ruskim, inni pruskim, inni usrealskim.
  A to most się zapali...
  A to się tramwaj bulowi wykolei...
  A to się samolot na Okęciu nie oderwie się od pasa....
  A to seryjny kogoś nawiedzi...
  A to prezydent gdzieś poleci...

  Naprawdę Pan myśli, że "jak czegoś nie ma, to nie ma" ?
  Niektórzy mówią, że "nieobecność jest wyższą formą obecności" A wyższe formy obecności kształtują byt ;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30