Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 177 komentarzy

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Moje komentarze

 • Opanowana przez mafię nie oznacza "niesuwerenna".
  "Gang Magdalenkowy" robi w Polsce i Polską co tylko zechce, bo ich popieramy przy urnach wyborczych, a potem oni kolejny raz "robią nas w bambuko", ale to nie jest brak suwerenności. Może pora już ochłonąć po tych sukcesach i wreszcie przestać na nich głosować? Pozdrawiam.
  Poddaństwo i Służalczość
 • Cytat:-"W ubiegłym roku zyski z eksportu wyniosły ponad 48 tysięcy dolarów".
  No,sorry ale ja tu żadnego szału nie widzę.Pozdrawiam.
  Polska Republika Bananowa
 • Sorry,ale to nie jest pierwszy polski satelita.
  Pierwszym był Kopernik 500,potem PW-Sat,oraz Lem i Heweliusz. Pozdrawiam.
  Satelita z Wrocławia
 • To po prostu straszne.
  Cały zarząd TVP powinien się teraz podać do dymisji. Pozdrawiam.
  Skripalowie zostali zatruci Fentanylem, a nie Nowiczokiem
 • Drobna uwaga:
  Cytat : " (...) tak jak wcześniej nie chwalił się, że posyłał dzieci do dobrej ŻYDOWSKIEJ szkoły". Nie do dobrej, tylko do prywatnej żydowskiej szkoły.
  Pozdrawiam.
  Kto z chłopem pije, ten z nim pod płotem leży.
 • A tu inny cytat, strony od 20 do 21:
  " Żydzi pomiędzy sobą nazywają nas głupimi gojami.
  Zaiste głupim jest naród, który przez tyle wieków
  pozwolił się we własnym swym kraju gnębić przez jakie¬
  goś przybłędę, głupim jest naród, który przez tyle wieków
  pozwolił się wyzyskiwać, patrzał spokojnie, jak przybłęda
  ten wypiera go z jednej placówki po drugiej, jak mu odbiera chleb od ust — i nie umiał się zdobyć na sprawiedliwą i słuszną obronę. Tym obcym przybłędom, których nie wiąże z ojczyzną naszą nic, daliśmy prawa nasze, a raczej wydaliśmy im prawa nasze. Żydzi zaś nie kierują się obowiązkami obywatelskimi, kieruje nimi skrajny egoizm. Tworzą wszędzie państwo w państwie. I jeżeli się nie zabierzemy do obrony praw naszych, do ziemi ojców, to Żydzi nas wszystkich ujarzmią, czy prędzej czy później dostaniemy się wszyscy do niewoli żydowskiej.

  Podbój żydowski odbywa się po cichu, dlatego nam
  nie podpada. Skutki podboju tego będą jednakże równie
  tragiczne jak podboju politycznego. Powtórzy się we większych rozmiarach to, czego świadkami jesteśmy w życiu tak często, że właściciel czy to majątku ziemskiego, gospodarstwa, kamienicy lub
  przedsiębiorstwa, właścicielem jest tylko z nazwiska. Zyski
  z posiadłości, zyski z pracy właściciela ciągnie kto inny.
  Już dzisiaj przecież rzucają nam Żydzi szyderczo
  w twarz: wasze są ulice, nasze kamienice".

  Wszystkim polecam cały ten tekst i pozdrawiam: :https://archive.org/stream/WNIEWOLIYDOWSKIEJH.WILDECKINAKADIGWNYGRYFPOZNA1937/W%20NIEWOLI%20%C5%BBYDOWSKIEJ%20H.WILDECKI%20NAK%C5%81AD%20I%20G%C5%81%C3%93WNY%20GRYF%20POZNA%C5%83%201937_djvu.txt
  Czym my chrześcijanie odróżniamy się od żydów...
 • A może była to neo-Bricha ?
  " Bricha (hebr. ucieczka)- to termin określający masową, nielegalną emigrację Żydów z Europy do Palestyny po zakończeniu II wojny światowej. Jej początków można doszukiwać się przed wojną, gdy tajne działania w ramach Alija Bet nazywano Bricha. Była to akcja nielegalnej imigracji do Palestyny w przeciwieństwie do Aliji Alef, czyli legalnych wyjazdów.Powstanie Brichy było odpowiedzią na ograniczenie w latach 20. imigracji żydowskiej do Palestyny przez angielskie władze mandatowe. W latach 30. akcja polegała głównie na przemycaniu imigrantów żydowskich z Niemiec, ale również z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, w tym z Polski. Działalność tę zahamował wybuch wojny (...)". ( Cytat z portalu http://teatrnn.pl/leksykon/artykuly/bricha-nielegalna-emigracja-zydow-z-polski-do-palestyny-w-latach-19441947/)
  Może wiec taką neo-Brichą były by zarówno słynna "Operacja MOST" jak i wcześniejsza "Operacja Marzec 1968"? Kalendarium:
  I.W dniu 5 czerwca 1967 r.-wybuch trzeciej wojny izraelsko-arabskiej,nazywanej "Wojną Sześciodniową", poprzedzony wcześniejszymi wydarzeniami.
  II.W dniu 7 sierpień 1970 r. - zawarcie rozejmu na froncie sueskim, co oznacza w tym wypadku początek przygotowań do kolejnej wojny nazywanej "Wojną Jom Kipur" której wybuch nastąpił 6.X.1973 r.
  A co z Warszawą? Warszawa zorganizowała swoim braciom wsparcie w postaci następnej neo-Brichy, wszystkie żydowskie ręce na pokład w obronie Izraela, a nie żałosne kity o jakiejś sztuce zdjętej nagle z afisza, co wywołało protesty młodzieży akademickiej w całej Polsce. Pozdrawiam.
  Antypolska Mitologia marca ’68”.
 • Dlaczego ?
  Cytat :" Okazało się , ze te SŁUŻBY nie współpracują ze sobą i są bez KONTROLI WŁADZY RP!? DLACZEGO!? ". Głównie dlatego, że to właśnie te tak zwane "służby" udzielają certyfikatu dostępu to tajemnicy państwowej, a nie premier jak w "okresie totalitarnym", i taki jest efekt, że to ich
  najbardziej zaufani ludzie mieli by kontrolować potem swoich "pryncypałów prowadzących" i kowali własnych karier politycznych, a to by był już prawdziwy cud! Czyli nikt i o to chodzi, o to chodzi, żeby nikt tej prawdziwej władzy nie kontrolował. Pozdrawiam.
  AMBER GOLD A ABW, CBOŚ , CBA I PROKURATURA!?
 • @Rzeczpospolita 20:14:54
  Bardzo dobrze,że Pan o tym przypomina. Syjonistyczne podróbki wyskakują na scenę kiedy są potrzebni do zrobienia kolejnego "koshernego geszeftu" kosztem Polaków. Pozdrawiam.
  Prowokacja właścicieli zza wielkiej wody
 • @Repsol 20:44:35
  100/100, wręcz niewiarygodne ilu ludzi nie potrafi w Polsce odróżnić propagandy od rzeczywistości. Ale jeżeli większość społeczeństwa deklaruje się jako głęboko wierząca w cuda no to czemu nie w katastrofę smoleńską ?
  Chłopcy z PiS przestańcie bo źle się Smoleńskiem bawicie
 • Jaką nową sprzeczność, czy też konflikt znów Pan znalazł ?
  To jest zabawa w "bij swojego żeby się obcy bali", czyli takie figliki dla zagranicznych mediów. Pozdrawiam.
  A. Macierewicz contra A. Duda - konflikt dwóch legitymizacji
 • Tel aviv nie leży w USA,
  a banda jest wciąż ta sama, tak zwana "maggalenkowa". Pozdrawuam.
  Danse Macabre nad grobem III RP
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 15:53:59
  To nie jest pojęcie względne. Spłaciliśmy WSZYSTKIE, bo wycena tych roszczeń była negocjowana z organizacjami żydowskimi i władzami USA, które zobowiązały się do wypłacania odszkodowań konkretnym osobom z przekazanych przez PRL pieniędzy i koniec. Pozdrawiam.
  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
 • @Jan Paweł 07:41:19
  Ale apetycik rośnie w miarę jedzenia, ten" złoty pociąg" którego ostatecznie nie było też okrzyknęli jako ich. Ich jest bowiem wszystko, bo wszystko dał im jakiś Jahwe (?). Pozdrawiam.
  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
 • Po co w ogóle cytować antypolskie bredzenia Roberta Makłowicza ?
  Po drugie to nie było jedno drzewo tylko grupa drzew posadzonych w formie kolistego bindaża tworzące w ten sposób naturalna altankę które z czasem zrosły się w taką malowniczą kępę mającą obwód przy ziemi ok. 11 metrów. Szkoda, że huragan to połamał ale stare drzewa zamierają, gniją od środka i tak kończą :- łamie je jakiś wiatr, co ćwiczymy w tym roku w całej Polsce. Los tych lip powinien dać ludziom trochę do myślenia,a mianowicie stare drzewa trzeba usuwać zanim zwalą się same pod wpływem wiatru, albo zapalą od uderzenia piorunem. Nic nie jest wieczne i drzewa nie są tu wyjątkiem. Pozdrawiam.
  To była lipa. Gusła wiecznie żywe.
 • Nie tylko Niemcom, ale też Ukraińcom i wszystkim innym.
  Proszę cytat: " Ustawa z dnia 08.01. 1951 r. O obywatelstwie polskim. Rozdział 1. Art. 4 :
  „ Obywatelem polskim nie jest osoba, która wprawdzie w dniu 31. sierpnia 1939 miała obywatelstwo polskie, jednak mieszka stale za granicą i :
  1) w związku ze zmianą granic państwa polskiego nabyła zgodnie z umową międzynarodową obywatelstwo innego państwa albo
  2. jest narodowości rosyjskiej,białoruskiej,ukraińskiej, litewskiej, łotewskiej lub estońskiej albo
  3. jest narodowości niemieckiej, chyba że małżonek tej osoby ma obywatelstwo polskie i zamieszkuje w Polsce ".
  A teraz PiS przygotowuje jakąś nową wielką akcję repatriacyjną mimo,że repatriacja Polaków ze wschodu to już dawno była. Widać jak się PO-PiS dzieli zadaniami ? PO zmieniła ustawę o obywatelstwie, PiS ustawę repatriacyjną ( i to w bieżącym roku A.D. 2017 !) Polaków wypycha się na emigracje i przygotowuje nam prawdziwy potop. Czy ma ktoś jeszcze wątpliwości co do tej post-KOR-owskiej bandy ?!

  Cytowna Ustawa o obywatelstwie polskim z 1951 : http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19510040025/O/D19510025.pdf
  Czy Tusk nadał obywatelstwo Niemcom z "Ziem Odzyskanych"?
 • Bardzo dobry wpis.
  Hiszpania potępia codzienne zbrodnie syjonistyczne popełniane na Palestyńczykach, no to Hiszpania ma za swoje. Pozdrawiam autora.
  "Niech żyje Izrael, niech żyje Katalonia!"
 • Pomieszane z poplątanym, więc o co tu chodzi?
  Czy ten wpis to lans toruńskiego biznesmena ? Nawet dziennik "Rzeczpospolita" zainteresował się jego kontaktami zamieszczając artykuł"-" Zaskakujące kontakty ojca Tadeusza Rydzyka z ambasadą Izraela" i podtytuł -"Ambasada Izraela utrzymuje intensywne kontakty z szefem radia, które jest posądzane o antysemityzm", autorstwa Wiktora Ferfeckiego. Polecam cały artykuł :-http://www.rp.pl/Kosciol/312089843-Zaskakujace-kontakty-ojca-Tadeusza-Rydzyka-z-ambasada-Izraela.html#ap-1
  Więc o co chodzi w tym wpisie, o przeciąganie tego pana na stronę tych szeroko wzmiankowanych gojów?
  Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów
 • Kiedy powstał wiersz "WIERSZ O ZABICIU DR SEWERYNA KAHANE." i kto jest jego autorem?
  "Pogrom kielecki" miał miejsce 04.07.1946 r.a prof. Julian Kornhauser urodził się dwa miesiące później 20 września 1946 r. Wiersz powstał najprawdopodobniej zaraz po tych wydarzeniach i jest poetyckim komentarzem tych wydarzeń "na gorąco", powstał by więc w czasie kiedy profesora J.K. nie było jeszcze na świecie, lub był on niemowlęciem. Niektórzy twierdzą, że wiersz ten krążył po Polsce w odpisach w czasie "Marca 68" i był wówczas wykorzystywany jako "agitka" mająca zachęcić jak największą ilość żydów do wyjazdu z Polski do Izraela, uważają też, że jego prawdziwym autorem jest dziadek p.prezydentowej Jakub Kornhauser, były więzień niemieckich obozów, zmarły w 1972. Tymczasem wiersz "WIERSZ O ZABICIU DR SEWERYNA KAHANE " ukazał się w druku 1996 r. w tomiku "Kamyk i cień" jako utwór autorstwa prof. J.K. Otóż dziadek pani prezydentowej Jakub K. mógł znać ofiary, w tym tytułowego dr. Seweryna Kahne, ale nie jej ojciec Julian K. który urodził się już po tych wydarzeniach. Skoro więc zaczęliśmy się wreszcie publicznie zastanawiać nad tym wierszem to spróbujmy najpierw ustalić kiedy on powstał i kto jest jego autorem? Wiersz został publicznie odczytany w obecności pary prezydenckiej, przed kamerami wielu różnych telewizji, warto więc ustalić co to jest takiego,ten utwór. Pozdrawiam autora.
  POGROM UBECKI A NIE KIELECKI
 • @wercia 22:35:23
  A może nie muszą nikogo szantażować, tylko zwyczajnie koordynują działalność pos-KOR-owskich partii, tak samo jak wcześniej kierowali samym KOR-em?
  Precz z antysemityzmem i antysyjonizmem, niech żyje Polin

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031