Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 170 komentarzy

Krótkie uwagi do rzeczywistości

jacek0003 - Jacek Teodorczyk. Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. (Milan Kundera)

Moje komentarze

 • Dlaczego ?
  Cytat :" Okazało się , ze te SŁUŻBY nie współpracują ze sobą i są bez KONTROLI WŁADZY RP!? DLACZEGO!? ". Głównie dlatego, że to właśnie te tak zwane "służby" udzielają certyfikatu dostępu to tajemnicy państwowej, a nie premier jak w "okresie totalitarnym", i taki jest efekt, że to ich
  najbardziej zaufani ludzie mieli by kontrolować potem swoich "pryncypałów prowadzących" i kowali własnych karier politycznych, a to by był już prawdziwy cud! Czyli nikt i o to chodzi, o to chodzi, żeby nikt tej prawdziwej władzy nie kontrolował. Pozdrawiam.
  AMBER GOLD A ABW, CBOŚ , CBA I PROKURATURA!?
 • @Rzeczpospolita 20:14:54
  Bardzo dobrze,że Pan o tym przypomina. Syjonistyczne podróbki wyskakują na scenę kiedy są potrzebni do zrobienia kolejnego "koshernego geszeftu" kosztem Polaków. Pozdrawiam.
  Prowokacja właścicieli zza wielkiej wody
 • @Repsol 20:44:35
  100/100, wręcz niewiarygodne ilu ludzi nie potrafi w Polsce odróżnić propagandy od rzeczywistości. Ale jeżeli większość społeczeństwa deklaruje się jako głęboko wierząca w cuda no to czemu nie w katastrofę smoleńską ?
  Chłopcy z PiS przestańcie bo źle się Smoleńskiem bawicie
 • Jaką nową sprzeczność, czy też konflikt znów Pan znalazł ?
  To jest zabawa w "bij swojego żeby się obcy bali", czyli takie figliki dla zagranicznych mediów. Pozdrawiam.
  A. Macierewicz contra A. Duda - konflikt dwóch legitymizacji
 • Tel aviv nie leży w USA,
  a banda jest wciąż ta sama, tak zwana "maggalenkowa". Pozdrawuam.
  Danse Macabre nad grobem III RP
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 15:53:59
  To nie jest pojęcie względne. Spłaciliśmy WSZYSTKIE, bo wycena tych roszczeń była negocjowana z organizacjami żydowskimi i władzami USA, które zobowiązały się do wypłacania odszkodowań konkretnym osobom z przekazanych przez PRL pieniędzy i koniec. Pozdrawiam.
  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
 • @Jan Paweł 07:41:19
  Ale apetycik rośnie w miarę jedzenia, ten" złoty pociąg" którego ostatecznie nie było też okrzyknęli jako ich. Ich jest bowiem wszystko, bo wszystko dał im jakiś Jahwe (?). Pozdrawiam.
  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
 • Po co w ogóle cytować antypolskie bredzenia Roberta Makłowicza ?
  Po drugie to nie było jedno drzewo tylko grupa drzew posadzonych w formie kolistego bindaża tworzące w ten sposób naturalna altankę które z czasem zrosły się w taką malowniczą kępę mającą obwód przy ziemi ok. 11 metrów. Szkoda, że huragan to połamał ale stare drzewa zamierają, gniją od środka i tak kończą :- łamie je jakiś wiatr, co ćwiczymy w tym roku w całej Polsce. Los tych lip powinien dać ludziom trochę do myślenia,a mianowicie stare drzewa trzeba usuwać zanim zwalą się same pod wpływem wiatru, albo zapalą od uderzenia piorunem. Nic nie jest wieczne i drzewa nie są tu wyjątkiem. Pozdrawiam.
  To była lipa. Gusła wiecznie żywe.
 • Nie tylko Niemcom, ale też Ukraińcom i wszystkim innym.
  Proszę cytat: " Ustawa z dnia 08.01. 1951 r. O obywatelstwie polskim. Rozdział 1. Art. 4 :
  „ Obywatelem polskim nie jest osoba, która wprawdzie w dniu 31. sierpnia 1939 miała obywatelstwo polskie, jednak mieszka stale za granicą i :
  1) w związku ze zmianą granic państwa polskiego nabyła zgodnie z umową międzynarodową obywatelstwo innego państwa albo
  2. jest narodowości rosyjskiej,białoruskiej,ukraińskiej, litewskiej, łotewskiej lub estońskiej albo
  3. jest narodowości niemieckiej, chyba że małżonek tej osoby ma obywatelstwo polskie i zamieszkuje w Polsce ".
  A teraz PiS przygotowuje jakąś nową wielką akcję repatriacyjną mimo,że repatriacja Polaków ze wschodu to już dawno była. Widać jak się PO-PiS dzieli zadaniami ? PO zmieniła ustawę o obywatelstwie, PiS ustawę repatriacyjną ( i to w bieżącym roku A.D. 2017 !) Polaków wypycha się na emigracje i przygotowuje nam prawdziwy potop. Czy ma ktoś jeszcze wątpliwości co do tej post-KOR-owskiej bandy ?!

  Cytowna Ustawa o obywatelstwie polskim z 1951 : http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19510040025/O/D19510025.pdf
  Czy Tusk nadał obywatelstwo Niemcom z "Ziem Odzyskanych"?
 • Bardzo dobry wpis.
  Hiszpania potępia codzienne zbrodnie syjonistyczne popełniane na Palestyńczykach, no to Hiszpania ma za swoje. Pozdrawiam autora.
  "Niech żyje Izrael, niech żyje Katalonia!"
 • Pomieszane z poplątanym, więc o co tu chodzi?
  Czy ten wpis to lans toruńskiego biznesmena ? Nawet dziennik "Rzeczpospolita" zainteresował się jego kontaktami zamieszczając artykuł"-" Zaskakujące kontakty ojca Tadeusza Rydzyka z ambasadą Izraela" i podtytuł -"Ambasada Izraela utrzymuje intensywne kontakty z szefem radia, które jest posądzane o antysemityzm", autorstwa Wiktora Ferfeckiego. Polecam cały artykuł :-http://www.rp.pl/Kosciol/312089843-Zaskakujace-kontakty-ojca-Tadeusza-Rydzyka-z-ambasada-Izraela.html#ap-1
  Więc o co chodzi w tym wpisie, o przeciąganie tego pana na stronę tych szeroko wzmiankowanych gojów?
  Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów
 • Kiedy powstał wiersz "WIERSZ O ZABICIU DR SEWERYNA KAHANE." i kto jest jego autorem?
  "Pogrom kielecki" miał miejsce 04.07.1946 r.a prof. Julian Kornhauser urodził się dwa miesiące później 20 września 1946 r. Wiersz powstał najprawdopodobniej zaraz po tych wydarzeniach i jest poetyckim komentarzem tych wydarzeń "na gorąco", powstał by więc w czasie kiedy profesora J.K. nie było jeszcze na świecie, lub był on niemowlęciem. Niektórzy twierdzą, że wiersz ten krążył po Polsce w odpisach w czasie "Marca 68" i był wówczas wykorzystywany jako "agitka" mająca zachęcić jak największą ilość żydów do wyjazdu z Polski do Izraela, uważają też, że jego prawdziwym autorem jest dziadek p.prezydentowej Jakub Kornhauser, były więzień niemieckich obozów, zmarły w 1972. Tymczasem wiersz "WIERSZ O ZABICIU DR SEWERYNA KAHANE " ukazał się w druku 1996 r. w tomiku "Kamyk i cień" jako utwór autorstwa prof. J.K. Otóż dziadek pani prezydentowej Jakub K. mógł znać ofiary, w tym tytułowego dr. Seweryna Kahne, ale nie jej ojciec Julian K. który urodził się już po tych wydarzeniach. Skoro więc zaczęliśmy się wreszcie publicznie zastanawiać nad tym wierszem to spróbujmy najpierw ustalić kiedy on powstał i kto jest jego autorem? Wiersz został publicznie odczytany w obecności pary prezydenckiej, przed kamerami wielu różnych telewizji, warto więc ustalić co to jest takiego,ten utwór. Pozdrawiam autora.
  POGROM UBECKI A NIE KIELECKI
 • @wercia 22:35:23
  A może nie muszą nikogo szantażować, tylko zwyczajnie koordynują działalność pos-KOR-owskich partii, tak samo jak wcześniej kierowali samym KOR-em?
  Precz z antysemityzmem i antysyjonizmem, niech żyje Polin
 • Tylko po co był ten kolejny sabat ?
  Moim zdaniem Dożywotni Naczelnik Polinu odebrał pakiet instrukcji w sprawie utrwalania panowania kosher-mafii nad ogłupionymi słowiańskimi gojami. Cytując węgierski plakat :-"Nie pozwól żeby Soros śmiał się ostatni", nic tylko uczyć się od Węgrów.
  Precz z antysemityzmem i antysyjonizmem, niech żyje Polin
 • @Zorion 17:29:40
  Oczywiście, że to ciągle ten sam teatrzyk kukiełkowy pod tytułem: - " Bij swojego żeby się obcy bali ", a nie jakaś tam prawdziwa wojna. Jeżeli kogoś w ogóle usuną z tych mafijnych sądów to ewentualnie resztki słowiańskich gojów i skonsolidują mafijne szeregi. Ta "polska prawica" tak ma, bo to sam post-KOR. Jakieś konsultacje prezydenta A.Dudy z panią Romaszewską? Aż mi łzy ze śmiechu pociekły. Pozdrawiam.
  Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach
 • @Jasiek 11:59:11
  Też się z tego uśmiałem jak bóbr,niektórzy to mają zwidy jak sam Dożywotni Naczelnik Polinu, pozdrawiam.
  Trójmorze....czyli tomoże Izrael
 • @Rzeczpospolita 11:32:24
  Ale PO-PiS całkiem nieźle sobie radzi stosując tą taktykę.
  Gazociąg Izrael – UE: Izraelscy komandosi lądują na Cyprze
 • @maharaja 15:43:47
  Trzeba to widzieć i rozumieć co się dzieje, a nie cieszyć się nie wiadomo z czego, że UK wycofuje się UE albo USA odsuwają się od Niemiec na "bezpieczną (dla Niemiec) odległość". Wpływ? Wpływu to my nie mamy nawet na to co się na miejscu ponad naszymi głowami stale rozgrywa :- Faza rozwojowa Amber- Gold przeszła w fazę SKOK a my możemy tylko podziwiać nieprzerwana defiladę złodziei i morderców i podziwiać jak nasze pieniądze płyną na Bandero-Ukrainę i umacniają panowanie Niemiec w Europie i niestety nic więcej. Smutne ale prawdziwe.
  Niemcy są PRZERAŻONE!
 • @maharaja 09:39:41
  Niemcy popierają Bandero-Ukrainę, bo taka Ukraina ze swastykami na swoich sztandarach i runami "SS" to przecież ich Ukraina i to tak bardzo, że bardziej już nie można i wszelkie etniczne dywagacje są bez tu bez znaczenia. Dzisiejsze Niemcy to państwo wieloetniczne, ale to się może zmienić w przyszłości. Niemcy plus Bandero-Ukraina to Niemcy trójmorza : M.Północne, M.Bałtyckie i M.Czarne z tranzytowym Polinem po środku. Dochodzi jeszcze Chorwacja nad M.Adriatyckim no już masz jakąś perspektywę dla narodu niemieckiego. Prawdziwa hegemonia Niemiec w Europie dopiero się zacznie, jak UK wystąpi z UE a Amerykanie zabiorą od nich swoje zabawki. Pozdrawiam.
  Niemcy są PRZERAŻONE!
 • Jakie znów zbliżenie polsko-amerykańskie?
  D.Trump kocha Izrael, czemu wielokrotnie dawał wyraz, wiec kocha również Arabię Saudyjską i Polin, oraz wszystkie inne tereny kontrolowane przez kosher-mafę i raczej nie wywołuje to w Niemczech żadnej paniki. Pozbyli się wpływów Rosji to teraz pozbędą się wreszcie wpływów USA, a Wielka Brytania sama wycofała się z UE. To początek prawdziwej suwerenności Niemiec po zakończeniu II W.Ś. Ich rzeczywista dominacja w Europie dopiero przed nami. Tyle, pozdrawiam wszystkich.
  Niemcy są PRZERAŻONE!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728